rss sq
facebook 2
google 1

29
Haziran
2012
 
Yazdır e-Posta
1225 kez okundu

dekoratif kelebekli harddisk saatDekoratif el yapımı kelebekli duvar saatiEşimin emekliye ayırdığı bilgisayarlarından çıkarttığı bir zamanların en yüksek kapasiteli ve bir o kadar da pahalı olan harddiskinin içinden çıkan CD biçimindeki diskler bana çok ilginç gelmişti.

Zamanında o kadar para verip aldığın o şeyleri atmayacaksın umarım diye sorduğumda, işine yarayan birşey varsa al demişti. Bırakırmıyım hiç :) Bir zamanların yüksek kapasiteli ve pahalı harddikinden çok güzel bir duvar saati yapmak geldi aklıma. Kelebeklerle süslenmiş hdd diskinden yapılmış bir duvar saati çok güzel olur.  Böylece bu harddiskmizde eskisi gibi yine değerli bir obje olur. 

 

dekoratif kelebekli harddisk saat

dekoratif kelebekli harddisk saatdekoratif kelebekli harddisk saataşk baykuşlar bebek patiği bez bebek çocuk elbisesi davlumbaz magneti eldiven erkek çocukları için paik fiyonklu bot keçe keçe kuş keçeden kuş kuş pano makrome vazo modern yağlıboya tablolar örgü baykuş pano resim papatya yağlı boya tablo pembe patik sevgili sevgililer günü sevgililer günü süsü tavşan patik vazo

Ana Sayfa
İletişim
Site Haritası

Aradığınız Belkide Bunlardır :)

Yeni Eklenenler

Popüler