Porselen Şenligi

Evin her yerine el atmak lazım ,küserler yoksa .Bardaklar birer birer intihara kalkışa bilir.Bir bakmışsınız takım bozulmuş 🙂 Onlara bu fırsatı vermeden bardakları tabakları artık ne bulursanız boyamaya çizime uygun bir el atın .Hayat verin ruhunu okşayın ki size parlayarak cevap versinler.Tek malzemeyle senelerce kullanacağınız bardaklar tasarla ya bilirsiniz.İsterseniz boyayıp bir güzelde paketleyip  hediye edebilirsiniz.İletmek istediğiniz mesajları tamda üstüne ellerinizle yazarak ,harika bir hediye olur bence.En azından denemeye değer yapmayı deneyin derim.

Yapmanız gereken sadece porselen boyama kalemleri. Bunları da İnternet üzerinden bulma olanağınız sıfır.Porselen kalem yazın milyon seçenek dökülsün önünüze.

edding-4200-porselen-kalemi-6-li-sicak-renkler-23416-10-B

Bunlardan biri edding marka kalemler.Bilindik bir marka olduğunundan rahatlıkla kullana bilirsiniz.Renk yelpazesi de oldukça geniş.

Kaleme sahip olduktan sonrası size kalmış artık ne gibi ürünler çıkarırsınız parmaklarınızın marifetine kalmış.Çizimlerinizi yaptıktan sonra 160 derecede 20 dk fırınlamak lazım ki sabitlensin boya.Her şey bu kadar şimdiden kolay gelsin herkese.

porselen kalemi,porselen boyama


porselen tabak boyama

Porselen Şenligi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir