Sonbahar Dekorasyonu

Sonbahar aylarını iyi değerlendirmek lazım.Dökülen yapraklardan dallara, kozalaklar hepsi bir velinimettir aslında.Hepsini tek tek değerlendirdiğinizde eviniz için bin bir çeşit dekorasyon malzemeleri olma yolunda iddialı bir şekilde ilerleye bilirler.Her zaman dediğimiz gibi sadece zamanınızı böyle işlere ayırıp değerlendirmeniz yeterli .Yaptığımız tüm çalışmalar hem malzeme bakımından hemde yapılış açısından oldukça kolay.Sonbahardan kışa doğru olan süreçte rahatlıkla kullana bileceğiniz bir kaç dekoratif çalışmayı sizlerle paylaşacağım.Göreceksiniz ki hepsi birbirinden şık bu projeler hayata geçirildiğinde evlerinize çok doğal bir görünüm sağlayacak.

1. Kozalaklarınızı derin bir kase içine doldurup mumlarla renklendire bilirsiniz.Kozolaklarınızı doğal haliyle kullana bileceğiniz gibi istediğiniz renklere de boyaya bilirsiniz.

70b827ac66ba533562f008334ca3e601

2.Kurumuş yapraklarınızı resimlerinizin arasına katarak onları da anılarınızla yaşata bilirsiniz.

kurumuş yaprak

3.Dallardan yapacağınız bu şık kapı süsü sonbaharın armağanlarından biri olabilir bize.Kapı süsü olarak kullanmak yerine ortasına yerleştireceğiniz resimlerle albüm haline de dönüşe bilir.
kapı süsü

4.Bazende kumaşlarınıza bir dokunuş olarak yer vere biliriz yapraklara.Kumaş boyası ile istediğiniz yaprak dokusu ile baskı yapmak çok iyi bir fikir olabilir.

kumaş boyama

Ve bunun gibi bir çok seçeneklerle evlerimize dokunuşlar sağlaya biliriz.Hepside birbirinden kolay olan bu projeleri değerlendirmeniz dileği ile…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir