Yatak Odalarına Farklı Bir Tarz

Yatak odalarınıza harika bir görünüm sağlayabilirsiniz. Klasikleşmiş yatak odası takımlarını alıp odaya yerleştirdikten sonra güzelim mobilyaları odalarında kaderlerine mahkum bırakmayalım.Biraz süs püs canım odaları yeni hayatlarına kavuşturabilir. Kapalı kapıların arkasında başka güzel dünyalar yaratabiliriz. Sadece boş zamanlarınızı evinize bağışlayarak bunu başarabilirsiniz. Hem stresli ve yorucu şehir hayatından bir nebze de olsa kendinizi koparsınız hemde güzelce zihin boşaltma yapmış olursunuz. Denemeye değer fikirlerle biraz aklınızda şimşekler çaktırdıktan sonra eminim sizinde kafanızda bir çok proje canlanacaktır.

yatak odası duvar

Duvarlarımıza neşe katmalıyız. Sadece bazalarımızın, karyolalarımızn başlıklarından ibaret olmamalı duvarlar bir kaç çerçeve, pano, ışık yada süsle farklı bakış açısı yaratabiliriz. Hem daha şık hemde daha modern bir görüntü oluşturabiliriz.

Geri Dönüşüm Zamanı Porselen Şenligi Yastık yapımı

diy-bedroom-ideas-intended-for-colorful-diy-bedroom-ideas-markoconnellSticker yazılarda güzel bir alternatif olabilir. İnternet üzerinden bin bir çeşit modelini bulabilirsiniz. Yada kendi istediğiniz bir metini sticker haline getirip duvarınızda kullanabilirsiniz.

DIY-Bedroom-Back-Wall-Idea

 

İsterseniz de resimleriniz den baş ucunuza anı köşesi yapabilirsiniz. Şimdiden deneyecek olarak herkese kolaylıklar.

 

Yatak Odalarına Farklı Bir Tarz” için 2 yorum

 • 30 Ağustos 2015 tarihinde, saat 22:05
  Permalink

  tavsiyeler için çok teşekkürler. tavsiye ve pratik uygulamalarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz 🙂

  Yanıtla
  • 14 Eylül 2015 tarihinde, saat 18:20
   Permalink

   Beğenmenize sevimdim.Her gün yeni fikirlerle sizlerle olmaya çalışıyorum 🙂

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir